Kompresor Orlík
- [25.6. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat








Prodám kompresor Orlík celý po repasi.mneli jsmeho v autodilne.perfektni stav. Dvou pistak 300l objem.bohuzel doma ho nevyuziji slabý jistič na baráku.(skurveni rgv my nedají silnější jistič kurvy)potrebuje min 25 c jistič což nemám.delal jsem si ho pro sebe.cena pevna
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||